دوره ضمن خدمت آنلاین طراحی سوالات استاندارد

دی ۲۷ام, ۱۳۹۴ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در اخبار و اطلاعیه ها | شاخه فنی و حرفه ای | شاخه کاردانش

با سلام و احترام، گروه های آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش استان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارند دوره ضمن خدمت در زمینه طراحی سوالات استاندارد با کد ۹۳۰۰۱۲۰۱ به مدت ۱۶ ساعت، ویژه هنرآموزان رشته های مذکور، در مورخه ۱۵/ ۱۱/ ۹۴ به صورت آنلاین و از طریق سامانه LTMS برگزار نمایند. منبع سوالات آزمون این دوره جزوه آموزشی سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی می باشد که از طریق پیوند ذیل قابل دریافت است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به کارشناس گروههای آموزشی اداره محل خدمت خود و پرداخت هزینه ثبت نام نسبت به نام نویسی در دوره اقدام نمایند.

ارزشیابی این دوره در ۲ مرحله (برگزاری آزمون آنلاین و انجام پروژه عملی) صورت میگیرد. آزمون آنلاین در مراکز برگزاری آزمون انجام می گیرد. هر فراگیر موظف به تهیه یک نمونه سوال استاندارد از یکی از دروس مورد تدریس خود، منطبق بر اصول طراحی سوال (طبق نمونه موجود در فایل پیوست) می باشد. نمونه سوال مذکور در روز برگزاری آزمون در قالب CD توسط برگزارکننده گردآوری خواهد شد.

توجه داشته باشید در متن نامه ارسالی دوره آموزشی برای هنرآموزان شاخه فنی و حرفه ای تعریف شده، اما هنرآموزان شاخه کاردانش نیز مجاز به شرکت در دوره می باشند.

پیوست: جزوه آموزشی سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی

شما می‌توانید ما را دنبال کنید از خوراک RSS 2.0 و یا پاسخ بگذارید در صورت تمایل، بازتاب بفرستید.

۲ پاسخ

 • یاسر کاظمی says:

  سلام
  دوره ای که از طرف ناحیه زابل اعلام شده با همین کد و با عنوان “نقش آموزش فنی حرفه ای و مهارتی در توسعه” میباشد.
  لطفا اگه منبع دیگری نیازه اعلام بفرمایید.
  با سپاس

  • سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای says:

   منبع طراحی سوالات آزمون جزوه ارایه شده در سایت گروه آموزشی می باشد.
   توجه داشته باشید علاوه بر پاسخ به سوالات، هر همکار باید یک نمونه سوال استاندارد از یکی از دروس مورد تدریس خود مشابه نمونه ارایه شده در جزوه طراحی نموده و در روز برگزاری آزمون به مسوول برگزاری تحویل نماید.پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *