بایگانی نویسنده: سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای

برگزاری کارگاه بررسی و تحلیل شیوه ارزشیابی دروس پایه دهم

دی ۵ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

کارگاه آموزشی بررسی و تحلیل شیوه ارزشیابی دروس پایه دهم در مورخ ۴ /۱۰ /۹۵  باشرکت جمعی از هنرآموزان رشته کامپیوتر در محل گروههای آموزشی برگزار گردید . خلاصه مطالب مهم این کارگاه به شرح زیر می باشد :

• بررسی کتاب های نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای و دانش فنی پایه
• تحلیل شیوه ارزشیابی این دو کتاب
• بررسی ارزشیابی های تکوینی که به صورت مرحله به مرحله در هر واحد یادگیری قرار گرفته است و نحوه تاثیر این نمرات در ارزشیابی پایانی هر واحد یادگیری، پودمان و کل کتاب
• بحث و تبادل نظر درباره شیوه جدید ارزشیابی
• ارائه نمونه فرم ارزشیابی مستمر و پایانی طبق مستندات کتاب

(بیشتر…)

تبریک میلاد حضرت رسول (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)

آذر ۲۷ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

images1

تسلیت رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)و امام رضا(ع)

آذر ۸ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

images

تسلیت اربعین حسینی

آبان ۳۰ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

اربعین 95

گواهی شرکت در کارگاه آموزشی

آبان ۲۹ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

بدینوسیله به اطلاع می رساند همکارانی که در کارگاه آموزشی نقشه کشی فنی رایانه ای شرکت کردند می توانند با مراجعه به گروههای آموزشی مناطق (برای هنر آموزان ایرانشهر و مهرستان) و اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی (برای هنرآموزان زاهدان _ روزهای شنبه) گواهی شرکت در دوره را دریافت نمایند .

جمع آوری پیشنهادات و انتقادات کتاب نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای

آبان ۲۲ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

همکاران گرامی می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد «کتاب نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای» حداکثر تا پایان آذر ماه، بصورت مکتوب از طریق تکمیل فرم زیر به دبیرخانه کشوری کامپیوتر ارسال کنند. لازم به ذکر است موارد ارسالی با رعایت اخلاق حرفه ای ، با نام خود همکار به دفتر تالیف کتب درسی ارسال خواهد شد.

فرم ارسال پیشنهادات و انتقادات: http://yon.ir/hw7K

گردآوری کتاب و محتوای آموزشی

آبان ۱ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

با سلام و احترام، گروه آموزشی رایانه فنی و حرفه ای و کاردانش استان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد جزوات و کتاب های الکترونیکی، فیلم های آموزشی، منابع الکترونیکی کمک آموزشی و مرتبط با رشته مفید برای استفاده هنرآموزان و هنرجویان را به منظور درج در کتابخانه الکترونیکی دبیرخانه راهبری کشوری رشته مذکور گردآوری نماید. از همکاران محترم درخواست می شود در صورت دسترسی به منابع مفید و مورد تایید از این دست یک نسخه از آن را به نشانی پست الکترونیکی dck.sbf@medu.ir ارسال نمایند.

شناسایی همکاران خلاق و فعال

آبان ۱ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

با سلام و احترام
گروه آموزشی رایانه شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد همکاران خلاق و فعال که در زمینه های ذیل تمایل به همکاری دارند را شناسایی و به دبیرخانه راهبری کشوری رشته مذکور معرفی نماید. علاقه مندان می توانند سوابق کاری خود شامل مشخصات کامل فردی و شغلی، زمینه علاقه مندی، خلاصه سابقه کار، مهارت ها، دوره های تخصصی و مدارک اخذ شده به همراه نمونه کارهای انجام شده را از طریق پیوند http://yon.ir/j929  در شبکه مجازی هنرآموزان ثبت نمایند.

(بیشتر…)

جمع آوری محتوای الکترونیکی و روش های نوین آموزش

آبان ۱ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در عمومی - (بدون دیدگاه)

با سلام و احترام، گروه آموزشی رایانه شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد محتوای الکترونیکی تولید شده و تجربیات بکارگیری روش های نوین آموزش توسط همکاران محترم در ارتباط با دروس تخصصی رشته مذکور را گردآوری نماید. همکاران محترم می توانند با مراجعه به نشانی http://yon.ir/jftX تولیدات محتوای الکترونیکی و اسناد مربوط به بکارگیری روشهای نوین آموزش خود در شبکه مجازی هنرآموزان ثبت نمایند. تولیدات محتوای الکترونیکی باید در یکی از قالب های اسلاید، فیلم های آموزشی، کتاب الکترونیکی و درس افزار و مستندات بکارگیری روش های نوین آموزش در قالب اسناد متنی محتوی شرح روش تددیس و تصاویر مربوطه و یا فیلمبرداری از یک جلسه نمونه آموزش باشد.

کارگاه آموزشی نقشه کشی فنی رایانه ای

مهر ۲۹ام, ۱۳۹۵ | نوشته‌شده به دست سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای در دستورالعمل ها و بخشنامه ها | شاخه فنی و حرفه ای | شاخه کاردانش | عمومی - (یک دیدگاه)

با سلام و احترام، گروه آموزشی رایانه فنی و حرفه ای و کاردانش استان در نظر دارد کارگاه آموزشی درس نقشه کشی فنی رایانه ای را بصورت مجازی برای هنرآموزان کامپیوتر در شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش استان برگزار نماید. علاقه مندان می توانند پس از دریافت ویدئوهای مروبط به کارگاه از ادامه مطلب ،تصویر نمونه تمرین عملی خواسته شده  را حداکثر تا روز چهارشنبه مورخه ۱۲/ ۸/ ۹۵  به نشانی پست الکترونیکی dck.sbf@medu.ir ارسال نمایند.

*لازم به ذکر است برای هنرآموزان شاغل در استان سیستان و بلوچستان که در موعد مقرر  نمونه تمرین مذکور را به آدرس فوق ارسال نمایند ،گواهی شرکت در کارگاه آموزشی صادر و به اداره محل خدمتشان ارسال خواهد شد.

(بیشتر…)